Product Code: 539325MPN: FAIBRBAS24H
Faithfull Stiff Bassine Broom + Handle & Stay (24") FAIBRBAS24H
FAIBRBAS24H 24" STIFF BASSINE BROOM + HANDLE AND STAY FAITHFULL Image 1
Quantity
Ex.VAT
These broom heads come complete with a handle and stay.
This Faithfull Stiff Bassine Broom has the following specification:
Head Width: 600mm (24in)