Product Code: 369128MPN: HRT4225BOXS
Ancon HRT4225BOXS Staifix Housing Ties Box 250 (225mm)
HRT4225BOXS 225MM STAIFIX HOUSING TIES BOX250 ANCON Image 1
Quantity
Ex.VAT
The Ancon Staifix HRT4 225mm is suitable for cavitiesfrom 76mm to 100mm and can be used in the construction of domestic houses up to10 metres in height.