Product Code: 369136MPN: HRT4250BOXS
Ancon HRT4250BOXS Staifix Housing Ties Box 250 (250mm)
HRT4250BOXS 250MM STAIFIX HOUSING TIES BOX 250 ANCON Image 1
Quantity
Ex.VAT
The Ancon Staifix HRT4 250mm is suitable for cavitiesfrom 101mm to 125mm and can be used in the construction of domestic houses upto 10 metres in height.